D G - T E K N O L O J İ

Yükleniyor

Sunucu Sanallaştırma

Sanallaştırma (virtualization) genel itibarı ile bilgisayar kaynaklarının (resource) kullanıcılardan soyutlanması (abstraction) anlamına gelir. Bunu yapmak için kullanılan metodlar bilgisayar kaynaklarının paylaştırılmasını veya birleştirilmesini sağlar.

İşletim sisteminizde ve iş uygulamalarınızda donanım bağımlılığını ortadan kaldırarak esnek bir IT yapısına sahip olmanız için sunucularınızı sanallaştırmaya yönelik çözümler geliştiririz.

 

Uygulama Sanallaştırma

Uygulamalarınız, kişiye özel verileriniz ve kişisel ayarlarınız bilgisayarınızdan bağımsız olsun ister misiniz?

 

Uygulama kurmak, güncellemek ve kaldırmak için tüm kullanıcı bilgisayarlarında ayrı ayrı işlem yapmak zorunda kalmadan, tüm uygulamaları merkezi olarak kontrol etmeniz için size özel çözümler üretiyoruz. Artan kullanıcı, uygulama ve cihaz sayısı nedeniyle uygulama dağıtımı ve kontrolü giderek zorlaşıyor. Bu zorlukların üstesinden gelebilmek için uygulama sanallaştırma teknolojileri farklı fırsatlar sunuyor. Uygulamalarınızı, kullanıcı bilgisayarlarına yüklemeden, güncel ve güvenli bir şekilde, hizmet olarak dağıtabilirsiniz. Uygulama sanallaştırma teknolojileri ile yatırım, destek ve insan maliyetlerini düşürürken, verimlilik, performans ve veri güvenliği gibi konularda da hız ve esneklik sağlayabilirsiniz.