Ağ ve Güvenlik Duvarı

 

Access Point ve Switch ihtiyaçlarınızı  DG Teknoloji’den alın

Entreprise alanda Profesyonel Sistem entegratörü olmamız sebebiyle Huawei Wifi6 Enterprise Acces pointler ve Profesyonel switchler öneriyoruz. Ofis yada İş yerinizde kullanmış olduğunuz İnternet ağında kopma kablosuz ağ kullanırken çekmiyor ve yavaşlama gibi durumların önüne geçebilmek adına profesyonel ürün cihazlarımız ve Deneyimli Ekip arkadaşlarımızla beraber sorunlarınızı çözüyoruz. DG Teknoloji Huawei markası gibi bir dünya devi ile çalışmanın yanı sıra yine birçok dünya devi HPe Aruba,Cisco,Extreme networks gibi markaların çözümleri ile de size en uygun ürün ailesini sunmaktan onur duyar.

Hastane, Özel kamu kuruluşları, Plazalar, Kampüsler , Fabrikalar gibi kritik öneme sahip bir çok farklı alanda referansları bulunan DG Teknoloji profesyonek ekibine ulaşarak özel indirimli proje fiyatlarına ulaşabilirsiniz.

 

Güvenlik Duvarı

Konusunda Deneyimli ve Uzman ekip arkadaşlarımızla beraber istemiş olduğunuz gibi ağ yönetebilir ve kontrol altına alabilirsiniz Çalışanlarınızı denetleyebilir ve istemediğiniz belgelere erişimini ve istemediğiniz site girişlerini yasaklayabilir, MAC adresi üzerinden istemediğiniz bilgisayarın İnternet çıkışını kapatabilir, ağ üzerindeki güvenliğini sağlayıp portlar üzerinden yönlendirme yapabilirsiniz.
Palo Alto ve Fortinet gibi dünya devi markaların ürünlerinin profesyonel satış ve kurulumunu yapan firmamız, en doğru çözümü size saha keşfi sonrası sunacaktır.

 

Fiber Optik Çözümler

Fiber optik kablo olarak da bilinen optik fiber kablo, elektrik kablosuna benzer bir düzenektir, ancak ışığı taşımak için kullanılan bir veya daha fazla optik fiber içerir. Dolasıyla günümüzde kullanılan bakır kablolama sisteminden daha hızlıdır.

Konusunda Uzman Ekip arkadaşlarımızla fiber optik çözümlerinizi en son teknolojiyi ile sorun yaşamadan hizmetinize sunulmaktadır.

Fiber Optik Çözümlerimiz;

 • Fiber Kablo Projelendirme
 • Fiber Kablo Çekimi ve Etiketleme
 • Fiber Sonlandırma
 • Pigtail ile Swichtler arası bağlantı
 • Hız Testi

Fiber kablolar, ürünler ve aksamları için bize ulaşın.

 

Bakır Kablo Ağ Çözümü

Kategori 6 kablo veya Cat 6 kablo, gigabit hızında veri taşıyan bir UTP kablo türüdür. Cat 5 kablo ile karşılaştırıldığında daha yüksek veri geçişi sağlar ve yabancı sinyallerden daha az etkilenir. Cat 6 250mhz’e kadar yüksek performans sağlayabilir.

Konusunda Uzman Ekimiz ile birlikte size uygun yada istemiş olduğunuz bakır kablo(CAT5,CAT6,CAT7) ile son teknoloji ile sorun yaşamadan hizmete sunmaktadır.

Bakır Kablo Ağ Çözümlerimiz

 • Cat5, Cat6, Cat7 kablo Projelendirme
 • Cat5, Cat6, Cat7 Kablo Çekimi ve Etiketleme
 • Cat5, Cat6, Cat7 uç sonlandırma
 • Veri merkezi altyapı  kablolama ve etiketleme
 • Kırık Kablo bulma ve değiştirme
 • Hız Testi

Bakır kablolama ,kablolar, network altyapısı ürünleri ve aksamları için bize ulaşın.