Videowall ve Dijital Bilgilendirme

 

Videowall Sistemleri

Videowall ile toplantıdaki tüm misafirleriniz sunumunuzun her bir noktasını görücek. Yeni nesil videowall ile en şık en ince tasarımlı cihazları sizlere sunmaktayız. Videowall sistemlerini sunumlarınız için toplantı salonlarında, güvenlik cctv odalarında , mağaza showroomlarında ya da konferans salonları gibi büyük & çoklu görüntü ihtiyacı olan yerlerde kullanabilirsiniz. DG Teknoloji Samsung, Philips, LG,NEC gibi markalarla size özel kurulumlar yapar.Anahtar teslim çözüm sunuyoruz. Videowall hakkında daha detaylı bilgi için DG Teknoloji ‘ya ulaşın, projelerinizi beraber değerlendirelim..

Bir çok mimarlık ve projelendirme firması ile birlikte çalışmış olmanın getirdiği tecrübe ile hem teknolojinin sunduğu en iyi imkanlarla , hem de optimum çözümleri toplantı odalarınızı kullanımınıza sunalım.

 

4K Videowall

4K Ultra HD Ekranlar
Videowall sistemlerimizde en iyi görüntüyü vermek için son teknoloji cihazlar ve ekranlar kullanıyoruz. DG Teknoloji olarak ortama uygun ürünü seçmek için mühendislik hesaplamaları ile en optimum çözümü sunuyoruz. Uygulama yapılmış örneklerimiz ve daha fazlası için bize ulaşın. DG Teknoloji videowall konusunda tecrübeli ekibi ile duvarınızı canlandırmaya hazır.

Mimarlık ve inşaat altyapı firmaları ile birlikte çalışmış olmanın getirdiği tecrübe ile hem teknolojinin sunduğu en iyi imkanlarla , hem de optimum çözümleri toplantı odalarınızı kullanımınıza sunalım.

 

220″ Dev Ekran

4×4 Videowall
2007 yılından bu yana videowall sistemleri konusunda tecrübe sahibi ekibimizle sistem kuruyoruz. Dilediğiniz ekran boyutunu siz seçin, biz kuralım. Video wall çözümleri ekranı duvara montajla bitmediği gibi arkada bir çok sistem ve it ekipmanının çalıştığı sistemlerdir. DG Teknoloji aldığınız ürünün her özelliğini sonuna kadar kullanmanız için size en optimum ve doğru ürünü projelendirir. Başarılı yurt içi ve yurt dışı uygulamaları ile kendini kanıtlamış olan DG Teknoloji 24 saat hizmet anlayışı ile sizinle. Fiyatlar ve daha fazlası için bize ulaşın.

Kurumsal bir çok firma ile birlikte çalışmış olmanın getirdiği tecrübe ile hem teknolojinin sunduğu en iyi imkanlarla , hem de optimum çözümleri toplantı odalarınızı kullanımınıza sunalım.