IP & CCTV Kamera Sistemleri

YÜKSEK TEKNOLOJİ VE ÇÖZÜNÜRLÜKLÜ KAMERA SİSTEMLERİ

Güvenlik kamerasında en üst teknolojiyi , AI kamera sistemi olarak da bilinen yapay zeka kamera sistemleri DG Teknoloji projelendirmesiyle hizmetiniz. DG Teknoloji; kamera sistemlerinde sadece sistemi çalıştıran değil doğru sistemi projelendirebilen,doğruyu sunan firmadır. Profesyonel çizimlerle, simulasyonlarla çalışan DG Teknoloji, üst düzey hizmet verir. Sistemin devamlılığı için DG Teknoloji profesyonelleri siber güvenlik, kablo tipleri, kayıt yapıları, kayıt donanım seçimleri gibi bir çok değişkeni hesaplayarak size sunar.

Yüksek teknolojili kamera sistemleri ile hayat ve yaşam teknolojileri sağlıyoruz;

  • Şüpheli paket kamera sistemleri
  • Plaka tanıma kamera sistemleri
  • Yüz tanıma kamera sistemleri
  • Termal ısı ölçerli kamera sistemleri
  • Profesyonel bekçi tur kamera sistemleri
  • Askeri takip kamera sistemleri
  • Vale- Güvenlik Vucüt kameraları
  • Sim-kartlı 4G – 4.5G güvenlik kameraları

 

IP Kameralar

Yeni nesil üst düzey kamera sistemlerinde yetkin olan DG Teknoloji size en son teknoloji ip kamera sistemlerini sunar. Analog kamera sistemlerine göre oldukça yüksek çözünürlük özelliğine sahip olan IP kamera sistemleri güvenlik bakımından çoğu hastane, okul, devlet binaları ve özel kurumlar gibi bir çok alanda kullanılır. IP kamera sistemleri sayesinde analiz, alarm, veri işleme, şüpheli paket/kişi/araç takibi yapılabilir.Son teknolojiyi takip eden firmamız, size en uygun çözümü sunmak için her zaman yanınızda.

Kedacom , Honeywell gibi üst düzey markaların ile çalışan ve projelendirmesini yapan DG Teknoloji her zaman size uygun ürünleri konumlandırır.

 

 

 

Speed Dome Kameralar

360 derece hareket edebilen Speed Dome kameralar günümüzde lens teknolojinin de gelişmesiyle, görüntüde kalite kaybı olmadan standart kameralardan çok daha yüksek oranlarda optik yakınlaştırma yapabilirler. Bu sayede araç takip , kişi takip, yüz tanıma , şüpheli çanta, şüpheli paket, şüpheli kişi, araç, sınır ihlali, vb akıllı güvenlik teknolojilerinde kullanılır. Mesafe tanımaksızın,15x den 5km ye kadar zoom yapabilen kameralar ile güvenlik tanımını bir üst sınıfa çıkarabilirisiniz. Hastane kamera projeleri, güvenli okul projeleri, güvenli şehir çözümleri, avm , kurumsal şirket, kurumsal binalarınızı korumada en etkin çözümlerdendir. Bekçi tur takip vb çözümleri ile DG Teknoloji her zaman güvenlikte sizinle ve siz bir adım öndesiniz. Kedacom , Honeywell gibi üst düzey markaların ile çalışan ve projelendirmesini yapan DG Teknoloji her zaman size uygun ürünleri konumlandırır.