Kurumsal Ürünler

DLP ve End point Yazılım Çözümleri

Hareket içeriği incelemesinde veri tarama E-postalar, bulut çözümleri ve diğer uygulamalar gibi çeşitli çıkış noktalarından gizli veri aktarımlarını izleyin, kontrol edin ve engelleyin. İçerik ve Bağlam Tarama Kara ve Beyaz Listeler Dosya İzleme ve Gölgeleme Raporlar ve Analizler Uç Nokta Koruyucu Şirket İçi Veri Kaybını Önleme Firmanızdan dışarı veri çıkışını ya da kaybını önlemek için gerekli tüm özel yazılımlar, Birçok dünya devi DLP yazılım partneri olan DG Teknoloji size en uygun çözümü sunar.. Data loss prevention yazılımları ile verilerinizin güvenliği için gereken kullanıcı sayısına ve yıllık paket fiyatları için bize ulaşın.

 

Bilgisar ve Yazıcı Çevre Ürünleri

Bilgiisayar ve Yazıcı ayrıca çevre birimlerinde ihtiyacınız olan çözüm ortağınızız. Bilgisayar; İşlemci,Ram,Sdd Disk, Hdd disk, vb.. Yazıcılar; Kartuş Takıımı, Şerit Toner, Yedek Parça vb. İşletmeniz için gereken tüm teknolojik parça altyapılarını kurumsal özel fiyatları ile DG Teknoloji’den temin edebilirsiniz. Özel fiyat almak için müşteri temsilcinizle iletişime geçebilirsiniz.

 

 

Kabin ve Patch Panel

Network Kabini; İş yerinizde kullanmış olduğunuz modem, switch, santral, güvenlik duvarı(firewall) cihazlarınızın toplu şekilde yapılan kablolama işlemlerinden daha toplu ve profesyonel bir görünüm kazandırmak adına kullanabileceğiniz network ekipmanıdır. Soho, Dikey, Duvar ve Outdoor(Dış) tip olarak kabin çeşitlerimiz bulunmaktadır. Kabinler seçmiş olduğunuz tipe göre büyüklüğü değişmektedir. Örnek verecek olursak 7U, 9U. 12U, 24U vb. Patch Panel; Çekilen kabloların kabin içerisinde yapısal kablolama tekniği ile birlikte düzgün bir görüntü sağlamak adına kullanılan network ekipmanıdır. Şirketiniz, ofisiniz veya veri merkeziniz için gerekli optimum çözümü beraber projelendirerek sonucu kusursuza en yakın şekliyle birlikte başaralım. DG Teknoloji yıllardır olduğu gibi tecrübesi ile sizinle. Tüm kurumsal ürünler için bize ulaşın.