Akıllı Tahta

 

En Teknolojik Odalara Özel

Hayatımıza giren teknoloji ile birlikte kaliteli bir sunum yapmak için tam ihtiyacınız olan cihazlar DG Teknoloji ayrıcalıkları ile hizmetinizde.

Her Akıllı tahta düşündüğünüz kadar akıllı olmayabilir, ya da akıllı tahtanızın özelliği sizi engelliyor bilie olabilir. Ofislerinizin, toplantılarınızın en doğru çözüme kavuşması için gelin birlikte projelendirelim. Global markaların ya da yerel çözümleri sizin için DG Teknoloji uygulasın ve işinizi kolaylaştırsın.

Önemli olan ürüne sahip olmak değil, doğru ürüne doğru bilişim partneri ile ulaşmaktır.

Bugüne kadar ki tüm deneyimlerden daha farklı , en son çıkan Video konferans ve akıllı tahta sistemlerini bilreştiren Huawei İdeahub Video konferans sisteminin tüm projelendirme , kurulum ve desteğini veriyoruz. DG Teknoloji farkı ile projelerinize özel indirimli fiyatlardan faydalanmak için bize ulaşın.

 

Sunumlarınıza Prestij Katın

Toplantılar Enerjik geçsin
Sunumlarınız artık daha akılda kalıcı. Grafikler ile daha ilgi çekici çoklu ekranlar sayesinde daha kapsamlı görünün.

DG Teknoloji uygular ve sonrasında eğitimini verir. Size satış sonrasında da destek verecek doğru bir bilişim firmasını tercih ettiğinize şüpheniz olmasın.

Bugüne kadar ki tüm deneyimlerden daha farklı , en son çıkan Video konferans ve akıllı tahta sistemlerini bilreştiren Huawei İdeahub Video konferans sisteminin tüm projelendirme , kurulum ve desteğini veriyoruz.  DG Teknoloji farkı ile projelerinize özel indirimli fiyatlardan faydalanmak için bize ulaşın.