Yapısal Kablolama

 

Yapısal Kablolama

Yapısal Kablolama, işyeri, kampus, ev, vb. gibi sınırlı mesafelerdeki bilgisayarları ve çevre birimlerini birbirine bağlamak ve bu sistemlerin enerji ihtiyacını karşılamak için kullanılan kablo sistemleridir. Veri merkezleri, it odaları , işletme merkezleri için tecrübeli yapısal kablolama ekibimiz ile yanınızdayız. En doğru bağlantı ekipmanlarını kullanarak ömürsüz it çözümleri kullanmanızı sağlıyoruz. DG Teknoloji her zaman olduğu gibi sizinle.

 

Kabinlerdeki Görüntü Kirliliği

Yapısal Kablolama tekniği ile IT odanızdaki kabin görüntü kirliliği ve karmaşıklığa son verin.DG Teknoloji veri merkezlerindeki tecrübesini özel veya kamu kurumlarındaki IT odalarında devam ettirmektedir. Görüntü kirliliği sadece estetik açıdan değil fonksiyonel olarak müdahale ve geliştirmede engel teşkil eder. DG Teknoloji yıllar önce kurduğu sistemlerde bile hangi kablo nerede olduğunu bilinecek şekilde bağımsız profesyonel etiketleme yapar. En doğru kablo seçimi ve çekimi için DG Teknoloji profesyonelleri ile görüşün.

 

Ofis ve İş Yerinizde Kablo Kirliliğine Son

İş yerinizin veya ofisinizin kablolarını yapısal kablolama tekniği ile dört bir yanına kablo çekimi yapılıp sizde görüntü kirliliğinden uzak şık güzel ve düzenli şekilde ofisinizde enerji ve network kullanımınızı yaşayabilirsiniz. HCS , AMP gibi global markaların yanı sıra bir çok yerli markanında kablo ve aparatlarını kullanarak profesyonel bir iş ortaya koymaya çalşıyoruz. DG Teknoloji olarak digitus gibi markaların tedarikçiliğinin yanı sıra yaptığımız uygulamalarla size güzel görünümün yanı sıra uzun ömürlü altyapılar sunuyoruz.

 

Sorun Çözme

Yapısal Kablolama tekniği ile düzenlenen kabinlerde çalışmayan kabloları bulmak müdahale etmek ve sorunu çözmek daha hızlı olacaktır.DG Teknoloji Yapısal kablolama konusuna sadece estetik bakan değil , düzenli ve doğru yapının güzel görünmesini isteyen mantıkla çalışır.