Turnike ve Bariyer Sistemi

 

TRİPOD TURNİKE SİSTEMLERİ

Dış mekan kullanımına uygun paslanmaz çelikten üretilen üç kollu turnike çözümleri. 3 kollu sistemler aslında iç mekanlarda da kullanılır, yapısı gereği kablo altyapısı uygun olan heryerde kullanılabilir. Gerekli okuyucular ile desteklenen turnikelerde amaç çok kaba bir görüntü olmadan giriş-çıkış kontrolünü sağlamaktır. Farklı turnike çözümleri için DG Teknoloji ekiplerine yerinde keşif için ulaşabilirsiniz.

 

HIZLI GEÇİŞ SİSTEMLERİ

Yoğun kullanım ve estetik gerektiren yerler için Hızlı Geçiş Turnike çözümleri.

Genellikle turnikeler, şirketlerde çalışanların personel devam takip sisteminin kontrolü için kullanılır. Bu tarz durumlarda, çalışana özel bir kart verilerek, kart id si üzerinden turnike içerisine yerleştirilen okuyucular sayesinde personel mesai süreleri gibi bir çok raporlama yapılmaktadır. Misafir takibi için de turnike sistemi sıkça kullanılır. Turnike sistemi geçen kişinin yanında birisini geçiremeyeceği sistemler olması bakımından personel ve ziyaretçi takibi açısından en çok tercih edilme sebeplerindendir..

 

BOY TURNİKE SİSTEMLERİ

Standart turnikelerin üstünden veya altından kaçak geçişi engellemek için Boy Turnike çözümleri

 

ENGELLİ GEÇİŞ TURNİKE SİSTEMLERİ

Misafirler ya da engelli bireylerin kolayca ve temassız geçişi için tasarlanan turnike sistemleridir. Engelli bireylerimizin geçişlerini kolaylaştırmak ve geçiş üstünlüğünü belirtmek amaçlı yapılandırılmıştır. Bu turnikelere VIP turnike olarak da adlandırılır. Genelde kartlı geçiş vb. sistemler kullanılmadan uzaktan komut ile aç-kapa işlemi yapılır. DG Teknoloji size en uygun engelli geçiş , VIP turnike seçeneklerini sunacaktır.