Sektörel Yazılım Çözümleri

 

Live ERP

Sentez LiveERP, orta ve büyük ölçekli şirketler için hazırlanmış, esnek, parametrik, geliştirilebilir, güvenilir, erişilebilir ve entegre bir iş çözüm platformudur.

 

Tekstil ve Konfeksiyon Çözümleri

Tekstil ve Hazır Gitim sektörü için geliştirdiğimiz, tarladan mağazaya kadar tüm üretim sericinin tam bi entegrasyon içinde takiop edilebilmesini sağlayan Tekstil ERP Çözümlerimizi, yurt içinde ve yurt dışında on binlerce kullanıcıya ulaştırıyoruz.

Live YARN; İplik imalatı yapan firmaların üretim süreçlerini siparişten başlayarak sevkıyata kadar takip edebilecekleri bir sistemdir.

LiveKNIT; Örme kumaş imalatı yapan firmaların üretim süreçlerini siparişten başlayarak sevkıyata kadar takip edebilecekleri bir sistemdir.

LİveWEAVE; Dokuma kumaş üretimi yapan firmaların, üretim süreçlerini siparişten başlayarak sevkıyata kadar takip edebilmelerini sağlayan bir sistemdir.

LiveDYE; Gelişmiş planlama özelliği ile siparişlerinizi zamanında teslim ederek yüksek müşteri memnuniyeti ve sürekliliği sağlayabilirsiniz.

LiveVOGUE; Parametrik yapısı sayesinde değişik konularda üretim yapan tüm firmaların çalışma tarzlarına uyumludur.

 

Sentez Live Mağazacılık ve Depo Takip sistemi

Live Mağazacılık Çözümleri Finans ve Muhasebe yönetimini, mağaza yönetimi ile tam entegre olarak kullanabileceğiniz şekilde tasarlanmıştır. Ayrıca Farklı lokasyonlarda bulunan depolarınız ile de online olarak bağlantı kurup stok durumlarını anlık olarak görebilirsiniz.

LivePOSITIVE; Doğru ve Hızlı bilgi akışı sayesinde oluşturacağınız analizler yardımı ile yerinde kararar vererek satışlarınızı ve karlılığınızı en üst düzeye çıkartabilirsiniz.

LiveSHOP; Perakende satış yapan mağazaların bilişim teknolojilerinden faydalanarak doğru bilgiye, doğru zamanda ulaşmasını ve bu bilgiler doğrultusunda en kaliteli hizmeti vermesini hedefleyen bir çözümdür.

 

Konuk Ağırlama Restaurant Catering

Konuk ağırlama çözümlerimiz, konuk ağırlama sürecini ileri teknolojiyle takip ederek maliyetlerinizi düşürmek, misafir memnuniyetini sağlamak ve personelin servis kalitesini artırmak için tasarlanmıştır.

LiveAGILE; Rezerzasyondan faturalamaya, satınalmadan maliyet kontrolüne, demirbaştan insan kaynaklarına kadar işletmenizdeki tüm süreçler için tek çözümdür.

LiveREST; Siparişlerin alınmasından fatura aşamasına, satın alma yönetimden, günlük maliyetlerin takibine kadar pek çok işlemin yapılmasına olarak verir.

LiveCATERING; Günlük menü planma, malzeme ihtiyaç planlama, tedarik ve satın alma, s,pariş yönetimi, stok yönetimi, reçete ve üretim işlemleri ile üretim öncesi ve sonrasına kadar olan tüm süreçlerinizi takip edebilirsiniz.