Sunucu & Veri Yedekleme Depolama

 

Sunucu – Server ve Aksamları’nı Huawei 4 Star CSP Partner Üzerinden Alın Karlı Çıkın

Sunucu, bilgisayar, aygıt veya ağ kaynaklarını yönetmeye yönelik bir programdır. Sunucular, genellikle sunucu görevlerinin dışında başka herhangi bir görevi yerine getirmedikleri için özel olarak adlandırılır.

Ofis ve işlerinize uygun özelliklere sahip sunucuları istemiş olduğunuz özelliklerde hazırlayıp kabin içerisine oturtup kurulumu yapıp kullanıma hazır duruma geitiriyoruz. Birlikte felaket senaryoları oluşturup herhangi bir sorun yada problemde sorun yaşamadan yada minimum kayıp ile tekrardan kullanıma hazır hale getiriyoruz. Huawei Türkiye yetkili Partneri olarak , en yenilikçi iddialı bilişim altyapıları ile karşınızdayız. Kesintisiz Cluster sistemleri , felaket senaryoları, sonsuz it dünyasının tüm olasılıklarına karşı doğru çözümleri sunmak için profesyonellerle müşterilerimizin yanındayız. HP partner olan DG Teknoloji aynı zamanda DELL partnerlığı ile size en doğru ürünü geniş ürün yelpazesi ile sunacaktır. Huawei Türkiye 4 star Customer Service Partner (CSP) olan firmamız yetkin huawei mühendisleri ile size en doğru çözümü sunar, devreye alır ve desteğini verir.

 

Sanal Sunucu

Ofis yada İş yerinizde fiziksel bir sunucu kurulumu yapılmadan uzak sunucular ile veri merkezleri ile anlaşılıp İnternet olan her yerde ulaşım sağlanarak kullanılması sağlanıp istediğiniz zaman aralıklarıyla yedeklenip saklanması sağlanan bir çözüm yoludur. Sanal sunucular DG Teknoloji’nın partner firması üzerinden kiralanabildiği gibi, dilerseniz sizin sunucunuzu veri merkezlerinde barındırarak en doğru barındırma methodlarında yardımcı oluyoruz. Uzak sunucuların avantajları gibi ülke şartlarına göre dezavantajları da vardır. DG Teknoloji profesyonelleri size en doğru çözüm konusunda yardımcı olacaktır. VM Partnerliği , Veeam partnerliği ve Acronis gibi yardımcı çözümlerle size sanal sunucularınızda kolaylık, sanal makinelerinizde yedekli çalışma sistemleri konusunda en doğru çözümü DG Teknoloji sunacaktır.

 

Huawei Mühendis Sertifikalı Profesyonel Kurulum Desteği Alın

Bu bilgisayarların işletim sistemi ağ üzerinden dosya paylaşımı yapmak için tasarlanmıştır. Yani çoklu depolama üniteleri NAS cihazlar, mini depolama bilgisayarlardır. Bağımsız ve ağa bağlanarak çalışan NAS cihazlarına ağa bağlı çalışan her cihaz erişebilir.

Nas cihazları üzerinde kullanıcı bazı yetki tanımı yaparak kullanacak olan kişileri belirleyebilirsiniz. İnternet erişimi sağlayarak ve port ayarlamalarını yaparak şirket dışından da erişime açabilirsiniz. Yedekleme sistemleri projelerinizi ve bunlara en uygun disk seçimini DG Teknoloji ile projelendirerek yapalım. Gerekli tüm senaryoları size sunarak, gerçekçi fiyatlarla en optimum çözümü birlikte sunalım. Huawei nas cihazları ile üst seviye yedeklilik , hız ve tecrübe ile yanınızdayız. Dorado serisi cihazlar ile hypermetro hızında yedeklilik, felaket senaryolarından kusursuz çıkmanızı sağlayan sistemler kuruyoruz. Full Flash SSD çözümleri ile artık yedeklemek için zaman satın almanıza gerek yok. Qnap markasının temsilciğinin yanı sıra Synology, Asustor gibi markalarında yetkili satış ve kurulumunu üstlenen DG Teknoloji size optimum çözüm sunma konusunda yardımcı olacaktır. Marka , model ve tip seçiminde Network Attached Storage ler çok fazla seçeneğe sahiptir. Hem uzun ömürlü hem de sadece gereken özellikleri doğru fiyata DG Teknoloji ile belirleyin. Huawei Türkiye 4 star Customer Service Partner (CSP) olan firmamız yetkin huawei mühendisleri ile size en doğru yedekleme ve nas çözümlerini sunar, devreye alır ve desteğini verir. Gerekli konumlandırma firma istekleri ve ihtiyaçları doğrultusunda yapılacaktır.

 

Sunucu Çevre Birimleri

Kullanmış olduğunuz sunucu üzerinde yükseltmek istediğiniz özellikleri ya da bozulan, arızalanan ürünlerin yerine sunucunuzun düzgün çalışması adına gerekli olan parçaların tespit edilmesi gerekebilir. Gerekli değişimlerin yapılıp çalışmalarınızı sürdürmenize yardımcı oluyoruz.Size en hızlı sürede, optimum birimleri tedarik ediyoruz. Huawei yetkili partneri olarak size özel 4 saatte yerinde destek ya da sonraki gün parça değişimi gibi olanaklarla üst düzey yapılarınızın ayakta kalması gereken tüm fiziksel hizmeti alabilirsiniz. DG Teknoloji HP direct partner, first partner olmasının yanı sıra DELL partner olarak her tip sunucunuza uygun parçayı tedarik edebilir.

Huawei Türkiye 4 star Customer Service Partner (CSP) olan firmamız yetkin huawei mühendisleri ile size en doğru yedek parça çözümlerini sunar, devreye alır ve desteğini verir. Gerekli konumlandırma firma istekleri ve ihtiyaçları doğrultusunda yapılacaktır. Sunucu aksamları için bize ulaşın.