Akıllı Otomasyon Sistemleri

 

Ofis Otomasyon Sistemleri

Ofisinizde, binalarda, hastanelerde, okullarda , başkanlık makamlarında en iyi otomasyon hizmeetini sunuyoruz.

Hastane, Özel kamu kuruluşları, Plazalar, Kampüsler , Fabrikalar gibi kritik öneme sahip bir çok farklı alanda referansları bulunan DG Teknoloji profesyonel ekibine ulaşarak özel indirimli proje fiyatlarına ulaşabilirsiniz.

 

Toplantı Odaları Çözümleri

Toplantı Odalarınızda en şık ve en teknolojik çözümler ile DG Teknoloji olarak hizmetinizdeyiz

Toplantı esnasında kablosuz sunum , gizli projeksiyon sistemleri,  özel istediğiniz boyutta led ekranlar için projelendirmelerinizi birlikte yapalım. Bir çok mimarlık ve projelendirme firması ile birlikte çalışmış olmanın getirdiği tecrübe ile hem teknolojinin sunduğu en iyi imkanlarla , hem de optimum çözümleri toplantı odalarınızı kullanımınıza sunalım.

 

Toplantı Masası Ses ve Görsel Çözümleri

Toplantı masalarınızda Arthur Holm monitörler ile görüntüleri başkan & delege sistemleri ile destekleyin. Profesyonel toplantılar ve konferans salonları için en doğru lift monitör , retractable monitör çözümleri DG Teknoloji’de. Yönetici veya karşılama masalarında şık ve kullanışlı bir çözümle misafirlerinizi şaşırtın. Size özel anahtar çözümlerle toplantı odanızı teslim edelim. Arthur holm ve benzeri asansörlü monitör fiyatları için size özel proje fiyatı için bize ulaşın.

Arthur Holm yanı sıra alman markası Element One ve Diğer opsiyonel Oem özel üretim ekranları için bize ulaşarak projelendirme sonrası fiyat alabilirsiniz.

 

Aydınlatma – Perde ve Havalandırma Otomasyon Sistemleri

Ofisinizin her köşesi elinizin altında, ofisinizin aydınlatma, soğutma, ısıtma ve perde sistemlerini tek tıkla açıp kapatabilir, dilediğiniz şekilde kullanabilirsiniz. Özel uygulamalarla masanıza – odanıza özel çözümler , duvarlardaki otomasyon ekranları ile yönetim, Tablet ve Cep telefonunuz  ile otomasyonunuzu yönetin., Anahtar teslim çözümler için bize ulaşın.