Video Konferans Sistemi

 

Video Konferans Sistemleri

Polycom, Logitech, Yealink, Jabra Panacast ve Kedacom Video Konferans sistemleri ile Türkiye ‘de ve farklı ülkelerde , uluslararası proje deneyimlerimiz ve çözüm ortaklarımızla olan güçlü bağlantılarımız sayesinde size en uygun Video Konferans Sistemleri çözümlerini sunuyoruz.. Video konferans sistemleri demosu ve özel proje fiyatları için lütfen bize ulaşın. Kedacom Video Konferans Distribütörü ve Kedacom Güvenlik Çözümleri Türkiye Platinum Partneri DG Teknoloji.

Bugüne kadar ki tüm deneyimlerden daha farklı , en son çıkan Video konferans sistemlerinden Huawei İdeahub Video konferans sisteminin tüm projelendirme , kurulum ve desteğini veriyoruz. Huawei Türkiye 3-star Müşteri Service partneri olan DG Teknoloji farkı ile projelerinize özel indirimli fiyatlardan faydalanmak için bize ulaşın.

 

Canlı Grafikler Canlı Renkler

Full Hd çözümler ile oturduğunuz yerden farklı lokasyonlardaki kişiler ile görüntülü sesli konferans yapabilirsiniz. Bu sayede şirketlerinizin farklı lokasyonlarının sorumluları ile yol & konaklama maliyetlerini düşünmeden , iş akışını bozmadan canlı video konferanslar yapabilirsiniz. Siz de görüntülü konferansın sonsuz faydalarından yararlanmak için bize ulaşın. Konforun yanısıra video konferansın size sunduğu toplantı kayıt , toplantı odaları senkronizasyonu, 2li , 3lü 4 lü hatta 9 lu konferans odalarının keyfini çıkarın. Tüm lokasyonlarınıza basit kurulumlar ile hızlıca ulaşın. Ayrıca dilerseniz taşıyın, farklı lokasyonlarda 2 dakika içerisinde video konferansa hazır olun. İnternetinizin olduğu her yerde video konferans için DG Teknoloji her zaman yanınızda.