Personel Takip Sistemi

 

PARMAK OKUMA SİSTEMLERİ

Parmak İzi Okuyucusu güvenli verilere erişim sağlayan bir kişinin kimliğini kesin şekilde belirlemek ve kişinin kimliğine bağlı olarak erişime izin vermek veya erişimi reddetmek için üç teknik kullanan bir güvenlik çözümüdür. Parmak İzi Okuyucusu bir sensor içerir.

 

YÜZ TANIMA SİSTEMLERİ

Biometrik tanıma metotları arasında en başarılı ve en uygulanabilir olanı yüz tanıma sistemidir. Farklı kullanım amaçlarına göre firmamız, personel sayısı, kullanım yerinin ışık debisi, geçiş yoğunluğu ve bu işlem için ayrılacak bütçeye göre müşterileri için en uygun yüz tanıma cihazı fiyatı tavsiyesinde bulunmaktadır. Yüz tanıma teknolojisi kendi içinde çok fazla model ve tip olarak ayrıldığından doğru yüz tanıma cihazını ve konumu seçmek için DG Teknoloji size yardımcı olacaktır.

 

KARTLI GEÇİŞ SİSTEMLERİ

Proximity kart, Mifare kart ve HID kart destekli kart okuyucular ile personel kontrolü yapabilirsiniz. Bu personel kontrol , devam takip cihazlarınızı; turnike, kapı, bariyer vb sistemlerle entegre olarak çalıştırabilir, böylece her giriş ve çıkıştan haberdar olursunuz. Kart tipi , okuyucu tipi, montaj yeri, personel giriş çıkış şekli, bu yazılımların entegrasyonu ve raporlamasına kadar DG Teknoloji yanınızda.

 

PERSONEL DEVAM KONTROL YAZILIMLARI

Personellerin giriş çıkış saatlerinin takibi ve raporlaması için kontrol yazılımları, sistemdeki tüm cihazların tek arayüzden kontrolünü sağlar.Bu yazılımlar yardımı ile günlük haftalık aylık raporlarınızı mail yolu ile ik departmanına ya da sorumlulara otomatik olarak gönderebilirsiniz. Bu yazılımlar web üzerinden ya da soft olarak programlanabilir. Kendi ERP programınıza entegrasyonu ile hiçbir işlem yapmadan mesai saati vb. hesaplamaları yaptırabilirsiniz. DG Teknoloji pdks programları ile size en uygun çözümü en uygun rapor formatını ayarlayarak, eğitimini verip size teslim eder.