Geçiş Kontrol Sistemleri

 

GEÇİŞ KONTROL SİSTEMLERİ

DG Teknoloji , geçiş kontrol sistemlerinde marka bağımsız size en doğru çözümü sunan profesyonelleri ile istenenden daha doğrusunu sunmaktatır. Sistemin devamlılığı için DG Teknoloji profesyonelleri siber güvenlik, kablo tipleri, kayıt yapıları, kayıt donanım seçimleri gibi bir çok değişkeni hesaplayarak size sunar.

Sıra dışı geçiş sistemleri ile hayat ve yaşam teknolojileri sağlıyoruz;

  • Yüz tanıma sistemleri
  • Hem yüz hem şifre ile geçiş sistemleri
  • Güvenli alanlar için man-trap sistemleri
  • Interlock ve Air-lock ile hava akımının diğer odalara geçmeden , fiziki insan geçiş sistemleri
  • IOT ile personel geçişleri ve ısı haritaları
  • Kişilerin birbiri ile temas takibi yapabilen kartlı geçiş sistemleri
  • Kolay ve hızlı VIP geçiş sistemleri

 

Parmak İzi

Kapı erişim güvenlik sistemi, sadece yetkili kişilerin kapı ve giriş kapılarından girmelerini kısıtlamanıza ve izin vermenize olanak sağlar. DG Teknoloji konusunda yetkin personelleri ile size en uygun çözümü, marka ve modeli sunmak için hep yanınızda.

 

Kart Okutma

Erişim kontrol sistemi bir çok isimle anılır.Access kontrol sistemi ya da geçiş kontrol sistemi olarak da adlandırılan geçiş sistemlerine işyerlerinde, fabrikalarda insanların giriş ve çıkışlarını kontrol altına alınması için ihtiyaç duyulmuştur. İşletmenizde kontrol edilmesi ve yetkilendirilmesi istenen bir bölümden geçmesine izin verdiğiniz özel ya da görevli kişilerin dışında tüm diğer kişilerin geçiş yapmasını engeller. Kartlı geçiş cihazlarında dilenirse, kartlı + parmak izi, +kartlı+şifre vb tüm kombinasyonlarda güvenlik dereceniz 2-3 hatta 4 katmanlı olarak artırılabilir. DG Teknoloji size en uygun çözümü , sizi dinleyerek , tasarlar, uygular, eğitim verir. Honeywell markası ile profesyonel şifreli kartlar ile  DG Teknoloji en doğru ürünü sizin için konumlandıracaktır.

 

Yüz Tanıma

Yüz tanıma sistemi bir(veya daha fazla) dijital video kamera ile bir kişinin yüz görüntülerini analiz eder. Gözler, burun, ağız ve çene kenarlarındaki mesafeler de dahil olmak üzere bütün yüz coğrafyanızın yapısını ölçümler. Bu ölçümler güvenli bir veritabanında saklanır ve bir kullanıcı kamera önüne geldiği zaman yapılacak karşılaştırmalar için kullanılır. Böylece el değmeden minimum hareketle geçişleriniz kontrol altında tutulur. DG Teknoloji size bu geçiş sistemlerinde; Hastane, fabrika, özel binalar , özel odalarda kurmuş olduğu deneyimle en uygun çözümü tasarlar,sunar ve uygular.