Regülator

 

Voltaj Regülatör

Regülatörler kendi içinde bir çok gruba ayrılmıştır. Bu ayrımlar ihtiyaca göre cevap vermek ve ekonomik çözümler sunmak için ortaya çıkmıştır. Voltaj Regülatörleri , Servo, Statik, Smart, AVR, Kombi tipi, Soho tip gibi farklı çeşitlerde sunulmaktadır. Voltaj Regülatörlerimiz giriş gerilimlerindeki dalgalanmalar ve bu dalgalanmalar öncesi-sonrası oluşabilecek potansiyel bozulmaları önlemede başarılı olan cihazlardır.

 

Servo Regülatör

Servo Voltaj Regülatörleri, Mikro denetleyici Kritik Yükler için Şebeke Gerilimini Düzenleyen Ağır Aygıtları Kontrol Eder Servo Voltaj Regülatörü OLARAK 3 KVA ‘DAN 3.000 KVA YA KADAR ÜRÜNLERİMİZ BULUNMAKTADIR. ÜÇ FAZ 208-220-230-240 380-400-415-440-460-480-500 Volt ve IP20, IP21, IP31, IP44, IP54, Modelleri Bulunmaktadır.

 

Statik Regülatör

Şebeke ile yük arasına bağlanan Statik Voltaj Regülatörü (SVR), yükü; şebeke gerilimindeki düzensizliklerinden korur. Sargı değiştirme prensibinde çalışan SVR, yükü kendi içindeki özel trafonun sargılarından besler. Şebeke geriliminde oluşabilecek düzensizlikleri de sargı değiştirerek yükün (Motor,doğrultucu,klima vs.) güvenli şekilde çalışmasını sağlar.

 

Spower Energy

Regülatör, alçak gerilim sistemlerinde -90V, +50V aralığında enerjinin az veya çok gelmesi durumlarına karşı halk dilinde yükselteç olarak bilinen tek sarımlı trafoların genel adıdır. Regülatörler, tıpkı trafoların gibi giriş ve çıkış sargılarının oranıyla giriş ve çıkış voltajının ayarlandığı varyak adı verilen tek sarımlı trafo gibi düşünülebilir.